Epoksi yüzey temizleme epoksi yağ sökücü kimyasal ile yapılır. Epoksi temizleme kimyasalları kullanımı çok önemlidir. Epoksi zemin temizleme maddesi yapısı gereği alkali veya zayıf alkali olabilir. Epoksi yüzey temizleme epoxol ile epoksi temizleme işlemi esnasında epoksi yağ çözücü işlemi çok hızlıdır. Epoksi zemin temizleme epoxol epoksi yağ temizleme kimyasalı olarak kullanılır. Epoksi malzemenin üzerindeki ağır kir ve yağların epoksi yağ sökücü EPOXOL ile temizlenmesi. Epoksi yağ çözücü konsantre bir üründür. Epoksi yağ temizleme yapmadan önce uygun oranda su ile karıştırınız.

Epoksi temizleme epoksi zemin temizleme neden önemlidir

Epoksi yağ sökücü Fabrika zeminlerinin yağa ve darbeye dayanımı açısından kaplatılan epoksi malzemeler içindir. Epoksi temizleme kimyasalları yüksek alkali yağ sökücüler uygun formülasyon olmadığı zaman epoksi malzemelere zarar verirler. Bu nedenle temizlik öncesi ve temizlik sonrası epoksi zemine zarar vermeyen temizleyici ürünler önem kazanmıştır. Epoksi zeminlerin çeşitleri ve farklı amaçlar için farklı kullanım amaçları vardır. Bu nedenle her epoksi yüzey için ayrı temizleyici epoksi yağ sökücü bakmaya son verelim istedik.

Epoksi temizleme kimyasalları Epoksi yağ sökücü MESA - EPOXOL nasıl kullanılır.

Epoksi temizleme Otomatik zemin yıkama makinesi ile veya manüel olarak epoksi yağ sökücü olarak epoksi temizleme kimyasalları kullanılabilir. Otomatik zemin yıkama makinesi ped türüne göre epoksi yağ çözücü içine su ilavesi yapılmalıdır. Lütfen epoksi temizleme kimyasalları için detaylı bilgi istiyorsanız iletişime geçiniz. Epoksi yüzey temizleme için otomatik zemin yıkama makinesi kullanımı. Epoksi yağ sökücü % 1 ile % 3 arasında ağır kir ve yağ oranına göre değişmektedir. Manüel epoksi yüzey temizleme kimyasalı kullanımlarında ise yüzey yağ ve kir cinsine göre değişik kullanımlar yapabilirsiniz. Gıda işletmeleri için epoksi temizleme kimyasalı kokusuz epoksi yağ çözücü versiyonu kullanılabilir. Gıda işletmesi olmayanlar için oldukça güçlü koku ve esans karışımlı olan epoksi zemin temizleme tipide mevcuttur.

Epoksi yüzey temizleme Epoksi yağ çözücü EPOXOL neden kullanılmalıdır.

Epoksi yüzey temizleme Epoksi zeminlerin farklılıklar içerdiğini söylemiştik. Bu farklılıklar bazı epoksi çeşitlerinin bazı kimyasal maddelere reaksiyon verdiği ve renginin açıldığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle epoksi zeminleri uzun süre ilk günkü gibi kullanmanın ana şartı. Epoksi zemine zarar vermeyen bir epoksi yüzey temizleme ile temizlemekten geçer. Bu nedenle epoksi yag sokucu temizlik maddesinin ph aralığı ve içerik kimyasalı çok önemlidir. Yüksek alkali epoksi zemin yag cozucu kimyasallar epoksi zeminde belirli bir süre içinde tahribat yapar. Bu tahribatlar size çok kısa sürede zemin yenileme gereksinimi yaratır.

Epoksi yüzey temizleme dikkat edilecekler

Bu nedenle kullanılacak epoksi temizleme kimyasalları zayıf alkali epoksi yağ sökücü formunda olmalıdır. Epoksi zemin temizleme maddesi zayıf alkalite uzun süredir bilinen fakat uygulanmayan bir içeriktir. Bu nedenle biz mesa kimya olarak yüksek alkali kimyasalları mızın tamamını zayıf alkali olarak sizlere sunmaktayız. Zayıf alkali kimyasallar gıda tüzüğüne uygunluk açısından da önemlidir. İnsan sağlığı açısından da önemlidir.

Epoksi zemin temizleme maddesi Epoksi yağ temizleme EPOKSOL fiyat ve ambalajları

Epoksi zemin temizleme Epoksi yüzey temizleme kimyasalı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. Epoksi zemin temizleme maddesi konsantre bir ürün olduğu için oldukça uygun maliyetler ile kullanılmaktadır. Ambalaj bilgisine gelince 30 KG/Lt epoksi yüzey temizleme ile başlayan küçük işletme kullanımlarından. 210 kg/lt epoksi temizleme orta büyüklük deki işletmeler için. 1000 kg/lt epoksi yağ temizleme Alım satım veya ticari ihale firmaları içindir. 16000 KG/Lt epoksi zemin temizleme büyük işletmeler için uygun epoksi yağ temizleme ambalajlar bulunmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :16.01.2017