Güçlü yağ sökücü texmax tekstil ve tekstil ürünleri için tasarlanmış bir üründür. Tekstil sektöründe plastik aksamlar dahil konsantre yağ çözücü texmax olarak üretilmiştir. Çok iyi yağ çıkarıcı ve yağ temizleyici özelliği sayesinde tekstilin her alanında kullanılır. Güçlü yağ çözücü texmax özelliği ile tekstil kumaşına ve renklerine zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Yağ temizliği için ham kumaşta veya tekrar yıkanacak tam mamül de yağ temizleme olarak kullanımı mümkündür.

Endüstriyel yağ çözücü texmax nedir

Yağ çözücü Texmax Tekstil sektörü için üretilmiş tekstilin her alanında kullanılabilen konsantre yağ sökücü kimyasaldır. İster makine aksamı temizleyin isterseniz kumaştan leke çıkarıcı olarak kullanın. Elektriksel aksamlar hariç her yerde yağ temizliği için tek ürün kullanın. İster lamel temizleyin isterseniz tarak temizleyin. İçerik kir yoğunluğuna göre konsantre yağ sökücü texmax içine su ilavesi ile istediğiniz yüzeyde kullanınız. Tek konsantre yağ çözücü kimyasal ürün ile tekstil firmanızın elektriksel aksam hariç tüm temizliklerini yapın.

Konsantre yağ sökücü texmax Nasıl güvenli alınır

Yağ sökücü texmax Yağ sökücü texmax ile yağ ve Lekesi temizlenecek kumaşların cinsine gör seçilmelidir. Yağ çözücü texmax ve leke sökücü hare bırakmamalıdır. İnsan sağlığı riski olmamalıdır. Makine sistemine uygun olmalıdır konsantre yağ çözücü kimyasallar. Yag sokucu karbon türevli solventler içermemelidir. Yag cozucu kanserojen madde sınıfına bakılmalıdır. Msds ve sds leri mutlaka okunup satın alınan firmadan bu ürünler ile ilgili kanserojen olmadığına dair imzalı belge alınmalıdır. Reach tüzüğü ve Avrupa konvansiyonel sözleşmelerine göre üretildiği firmaya onaylatılmalı dır.

Sanayi tipi yağ temizleme texmax ile yağ temizliği ham maddeleri ve açıkları inceleyiniz

Günümüzde bir çok firmanın Rusya ve Avrupa ile yaşadığı en büyük problemlerin başında yağ temizleme gelir. Radyasyon ve kanserojen madde ile temizlenen ürünlerin gümrüklerden geri dönmesi hatta satılan malın iade alınması durumları söz konusudur. 2 büyük dev firma klorlu solvent üretimini sırf bu nedenle durdurmuştur. Bu nedenledir ki kullandığınız yağ sökücü ürün msdslerini mutlaka yetkili firma kaşesi ile birlikte isteyiniz. Yag sokucu alırken mutlaka öncelikle msds ini inceleyiniz. Kumaş yağ temizleme için leke ve yag cozucu alımı yaparken mutlaka danışınız. Genel yapılan hataların önüne geçmek için bilgi sahibi olunuz. Kumaş üzerinden pas problemi olanlar için pas lekesi nasıl çıkar yazısı önemlidir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :29.05.2017