Endüstriyel yağ sökücü nooil ph seviyesi ile ön plana çıkar. Güçlü yağ çözücü nooil sanayi sektöründe suyun teması ile problem olamayan tüm yüzeylerde kullanılır. Genel yağ temizleme kullanımı konsantre yağ sökücüler grubunda bir üründür. Boyaya zarar vermeyen yapısı cilt teması ile tahrişe sebebiyet vermeyen içeriği önemli yağ çözücüler içinde tercih sebebidir.

Yağ çözücü formülü ve Konsantre Yağ sökücü nooil farkı

Kimyasal formülü geri yağlayıcıları ve özel inceltici soya yağları ile yağ sökücüler formüle bir üründür. Bu konsantre yağ sökücü kimyasalı su ile seyreltilip kullanılması mümkündür. Fakat direk kullanım imkanı da vardır. Konsantre yağ çözücü nooil niteliği genellikle yağı yağ ile birleştirmek sureti ile gerçekleşir. Daha sonra alt temizleyici ajanlar devreye girerek özel bir yapı ile yüzeyde temiz ve koruyucu bir film tabakası bırakır. Yağ sökücü kimyasal işlevsel özelliği buradan gelir ph seviyesi nötr olan bir üründür ele cilde ve vücuda zarar vermez. Asetat esaslı bir endüstriyel yağ çözücü nooil dir. Aslen üretimi yağ çözücü nooil olarak yapılmadı. Bir deney sırasında kazara bulundu yağ sökücüler nooil. % 100 doğal üretimden sonuca giden bir tesadüftü. Zaten kimyanın kökü tesadüf değilmidir.
Yağ çözücü Nooil
  • Formülasyon çabamız doğada hızla parçalanabilen aynı zamanda uzun süre yanmayan ve donmayan bir üründü. Tesadüfler öyle bir aşamaya getirdi ki bir baktık harika bir konsantre yağ çözücü ürünümüz olmuş. Çift taraflı yağ çözücüler olarak kullanıyoruz sektörde keyifle.

Konsantre yağ çözücü nooil Nasıl kullanılır

Nooil Kullanım talimatında aksi belirtilmedikçe konsantre yağ sökücü nooil kullanım talimatına uyunuz. Su ile çoğaltmak sureti ile kullanılır. Ph seviyesi nedeniyle boyalı yüzeye zarar vermez. Öncelikle denemenizi yaptığınız şekilde uygulayınız. Sprey aparatı ile stabil kullanılır. Daldırma veya silmede uygulamak mümkündür. Elektrik ve elektronik aksamlar da akım var iken kullanmayınız. Yağ çözücüler sıvı likit şekilde satışı yapılmaktadır. Orijinal ambalajı harici yağ sökücüler ürünleri kabul etmeyiniz. Delik yırtık ve hasarlı yağ çözücüler ambalajları kabul etmeyiniz.

Yağ sökücü fiyatı 6.00 TL ile 240.00 TL arasında değişmektedir.

Yağ sökücü Nooil Yağ sökücü fiyatı bu takmış durumdayım fena bir şekilde. Arkadaş işine yaramayacak bir yağ çözücü fiyatı seni neden ilgilendirsin. Yada her ucuz konsantre yağ sokucu işini çözecek mi. Ya da Pahalı endüstriyel yağ çözücü işini çözecek mi anlayamıyorum. İçerik konsantrasyon istemine ve parfüm isteğine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Konsantre olması niteliğinde oldukça ekonomik birim maliyetlerde kullanma imkanı sunmaktadır. Ambalaj bilgileri ise 30 lt deneme ambalajı ile konsantre yağ sökücü nooil alabilirsiniz. veya 21o lt yarı standart ambalajı ile yağ çözücü alabilirsiniz. Yetmez diyenler için 1000 lt ekonomik yağ sökücü fiyatı isteyenler için. Endüstriyel olarak bu işi yapanlara ve 16000 lt olarak yağ sökücü nooil satın alabilirler. Firmalara göre özel istek ile üretim yapılabilmektedir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :29.05.2017