Sanayi sektöründe pirinç, sarı metal işleyen firmalar için Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı ürün bir geri kazanım ürünüdür. Hurdaya çıktığını düşündüğünüz sarı, bakır ve pirinç metallerin-izi parlatarak sisteme geri kazandırabilirsiniz. Dayanımı ve niteliği açısından bir çok sistemde kullanılan bu tür metaller zaman ile beklerken de kararırlar. Bu kararmaların da temizlenmesi ve parlatılması amacı ile pirinç parlatıcı ve bakir parlatma ürünleri kullanılır. genel güneş gören alanlar için veya dışarıda bulunan yüzeyler için son kat koruma ürünü vardır.

PİRİNÇ PARÇA TEMİZLEYİCİ PARLATICI

Pirinç Parça temizleyici ve Pirinç Parça parlatma ürünümüz Pirinç-ixir. Pirinç parça temizleyici ve bakır parlatıcı pirinç parçalarda oluşan kararma ve lekelerin giderilmesi için kullanılan ürünümüzdür. Parçada kontrollü aşındırma yaparak pirinç metal yüzeylerdeki tüm leke, is ve kararmanın temizlenmesini sağlar. Sarı metaller değişik alaşımlarda bulunabilirler bunlara dikkat edilmelidir.
Pirinç parçalar işlenme esnasında ve bekletilme esnasında bazı lekeler ve izler oluşur bu leke, pas, yağ, boya ve izlerin parçanın üzerinden temizlenmesi ve sevk esnasında müşteriye teslimde parçaların tamamen parlaklığını koruması tercih edilir. Bu nedenle pirinç parçalar üzerindeki lekelerin kısa sürede ısı istemeyen sökücü ürünümüz Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı PirincixiR.

Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı PirincixiR nasıl kullanılır;

Pirinç Parça Temizleyici ve Parlatıcı
Pirinç parça temizleyici ve bakır parlatma ürünümüz daldırma, silme ve püskürtme olarak kullanılabilir. Tercih edilen yöntemi daldırma kullanımıdır. Daldırma işlemi en fazla 10 saniye sürer ve daha sonrasında durulama banyosuna alınarak işlem bitirilmiş olur. Bu işlem sonrası parçanın tekrar kararması için işlem gerekebilir. Bir çok metalde bu işlem gerekmez. Fakat bazı alaşımlı bakır, pirinç ve sarı metalde bu işlemler gerekebilir bilginize. Özel yerlerde yat ve çatı gibi alanlarda kullanılması durumunda son kat ürününü sipariş etmeyi unutmayın. Devamlı ve sürekli parlaklık için çok gereklidir. Bakır parlatma işlem bittiğinde kapalı ambalajınız da saklayınız. Açık kalması halinde asidite değeri düşecektir.

Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı PirincixiR ambalaj ve fiyaları;

Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı 30 litre Pe Bidon deneme ambalajı olarak küçük işletmeler açısından çözüm olarak sunulmuştur. 210 Kg Pe varil Küçük ve orta boy işletmeler için uygundur. Pirinç parça temizleyici ve bakır parlatıcı fiyatı 30 Kg ambalajlara göre daha uygundur. 1000 Kg IBC Tank orta ve büyük boy işletmeler içindir. Pirinç parça temizleyici ve bakır parlatıcı fiyatı 210 ve 30 Kg ambalajlara göre daha uygundur. Pirinç parça temizleyici ve parlatıcı 16000 litre Tanker ile satışa sunulmuştur. Bakır ve pirinç parça yağ sökücü, pas sökücü, boya sökücü ve kireç sökücü ürünlere göz atınız.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.03.2017