Yağ gres ve katran sökücü ile gres yağı nasıl temizlenir. Gres yağı temizleme yöntemi gres yağı nasıl çıkar. Gres yağını ne çözer karbon temizleme ürünleri mesa kimya . Suyla karışabilir yağ gres ve katran sökücü konsantre bir üründür. Dik yüzeye tutunan yağ, gres, wax çözücü, sökücü ve katran sökücü üründür. Dik yüzeylere tutunarak temizlenmesi zor yüzeylerde kullanılır. Gres yağı nasıl temizlenir gibi inatçı lekeleri egzoz gazı lekelerini yağ, gres ve katran oluşumlarını kolayca temizlenmesi için üretilmiş yağ sökücü ürünlerdir.

Yağ gres ve katran sökücü gres yağı nasıl temizlenir kullanım şekli

Yağ gres ve katran sökücü Yağ gres ve katran sökücü Su ile karışabilen Konsantre bir üründür. 1 birim yag gres ve katran sokucu 1 birim su ile karıştırılır. Çok ağır kirli gres yağı nasıl çıkar yüzeylerde kullanılır. 1 birim gres yağını ne çözer ürünü 3 birim su ile karıştırılarak normal ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 1 birim Yağ gres ve katran sökücü 5 birim su ile karıştırılarak ağır kirli yüzeylerde kullanılır. Dik yüzeylere tutunan inatçı yağların, is ve kurumların temizlenmesi için üretilmiştir.

Tüm bunlar ve gresi sökmek yine dik yüzeylere tutunabilen yağ sökücü ürünler ile mümkündür. Yağ gres ve katran sökücü’nün dik yüzeylere tutunma özelliği çok önemlidir. Gres yağı temizleme ürünü yağı söktükçe yağla beraber aşağı inme özelliği vardır. Yağ gres ve katran sökücü yağı inaktiflerine ayırıp sökmeden bulunduğu yüzeyi terk etmez. Tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.

Gres yağı lekesi nasıl çıkar ve gres yağı nasıl temizlenir

Karbon temizleme Gres yağını ne çözer ve katran sokucu ürünler yapısı itibari ile diğer yağ sökücü ürünlerden farklıdır. Gres yağı lekesi nasıl çıkar sorusuna soru ile karşılık vermek gerekir. Nereden hangi yüzeyden gres yağı lekesi nasıl temizlenir. Gres yağı lekesini çıkaracaksanız yüzeyi iyi tanımlamalısınız. Kumaş üzerinden gres yağı lekesi çıkartmak farklı bir şeydir. Metal üzerinden gres yağı lekesi çıkarma farklı bir şeydir. Yada cilt ve elden gres yağı lekesi çıkartmak farklı bir ürün gerektirir. Bu nedenle öncelikle zemin tanımını yapınız buna göre size doğru ürün önerelim.
  • El gres yağı lekesi nasıl çıkar. El temizleme kremi Ovmax adlı ürüne ihtiyacınız vardır. Cilt ve elden gres yağı lekesi sadece el temizlik kremi ovmax ile çıkarmak mümkündür.
  • Kumaş üzerinden gres yağı lekesi nasıl çıkar. Kumaş temizleyici ürünler burada ön plana çıksa da yağ ve su karışımlı yağ sökücüler burada çok işlevseldir.

Yag gres ve katran sokucu gres yağı temizleme kullanım alanları

gres yağı nasıl temizlenir Yağ gres ve katran sökücü dokuma ve iplik departmanında havalandırma kanalları serpantinlerin in temizliğinde kullanılır. Pamuk elyaf yağ ve sıcaktan dolayı serpantinlerin üzerinde oluşan yapışmış yağların temizliğinde kullanılır. Tekstil makinelerinin boyalı yüzeylerinin temizliğinde boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olarak kullanılır.

Makine bakımlarında veya eski makinelerin revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağların temizliğinde kullanılır. Otomobillerin motor, kaporta ve otomotiv parçalarının yağ ve kurumdan arındırılması için kullanılır. Revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağ , zift ve kurumların sökülmesinde yağ sökücü kullanılır.

Karbon temizleme ve gres yağı nasıl çıkar ambalaj şekilleri

Yüzeyde pas var ise pas sökücü işlemini yapınız. Yüzeyde boya var ise boya sökücü ile boyayı sökebilirsiniz. Isıtma soğutma sistemindeki kireçler için kireç sökücü ürünler kullanabilirsiniz. Elektrik panolarının temizliği için elektriksel aksam temizleyiciler öneriyoruz.
  • 30 litre pe bidon gres yağı nasıl temizlenir karbon temizleme ürünü.
  • 60 litre pe bidon gres yağı temizleme ve karbon temizleme ürünleri.
  • 210 litre pe bidon gres yağı nasıl çıkar ve karbon temizleme çeşitleri.
  • 1000 litre IBC tank ile gres yağını ne çözer ve karbon temizleme ürün satışı yapılmaktadır.
Daha detaylı bilgi almak sorununuza çözüm bulmak için iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :25.05.2017