Sanayi sektöründe özel çalışma alanları için üretilmiş yağ sökücü degreaser-101 kimyasal ürünümüzdür. Değişik kombinasyonlar ile üretilebilen bir konsantre yağ sökücü çeşididir. Konsantre yağ çözücü yapısı ve ortama göre katıklar ile yerinde çözüm destekli bir üründür. Bu yağ temizleme ürününü aldığınızda asidik alkali veya Ph nötr ürüne çevirme şansınız sizinle. İstediğiniz ortama göre formülasyon sizin elinizde. Genel alıcı kitlesi kimyasal satıcıları dır. Bir nevi ham madde olarak alırlar. fakat bizde sanayide her zaman gidemeyeceğimiz yerlere bu ürün ile yerinde hizmeti veriyoruz. Yağ sökücü Degreaser-101 su bazlı konsantre endüstriyel yağ çözücü kimyasal ile.

Yağ sökücü degreaser-101 nasıl kullanılır

Yağ sökücü degreaser-101 Yağ çözücü degreaser-101 elinizin ulaşamayacağı yerler için özel kendiliğinden yürüyen yağ temizleme ve yağ çözücü kimyasal üründür. Alkalite yada asidite oranını kendiniz ayarlayabileceğiniz. İçeriğinde hem asit aynı zamanda alkalite işleyecek inhibitörler ile bileşik bir yapıdır. Aparatlı veya aparatsız sıkımlarda hızlı köpük oluşturması ile bilinen konsantre yağ çözücü üründür.. Kendiliğinden yürüyen köpük özelliği elinizin ulaşamayacağı alanlarda size yardımcı olacaktır. Daha sonra hava tutarak temizlik yapabileceğiniz önemli bir konsantre yağ sökücü üründür.

Konsantre yağ çözücü degreaser-101 özellikleri

Yağ çözücü degreaser-101 Yağ temizliği esnasında elinizin sığmayacağı sökümü mümkün olmayan ve çalışmanızı sorun teşkil edebilecek yağların sökülmesi için üretilmiştir. Kendi kendine yürüme özelliği olan yağ sökücü ürün grubumuz dadır. Bol köpüklü veya köpüksüz olarak üretilebilen Yağ çözücü degreaser-101 sanayide birçok alanda halı hazırda yağ sökücü olarak kullanılmaktadır. Bol köpük isteyenler için vazgeçilmez bir üründür. Yağ çözülerek köpük ile birleşmesi neticesinde ilerler.

Yağ temizleme degreaser-101 formülasyonu

Yağ temizleme degreaser-101 Yağ çözücü kimyasal özel içerik yağ alkolleri ve antistatik etken maddeler ve sıcaklık soğukluk katmanlarını kullanarak hareket etmektedir. Yağı gördüğü yerde yağ ısı olan bileşikleri metal ısısını -dereceyi hissedinceye kadar izalatörler vasıtası ile çalışmaya devam eder. Boya veya kaplamalara zarar vermez fakat çözmeye başladığında bulduğu her yağ zerreciğini çözerek kendi bünyesine alarak yürümeye devam eder.

Yağ temizliği Degreaser-101 ambalaj şekilleri

Satın alma miktarınızı kullanımınıza göre belirleyiniz. Çünkü satın alma miktarınız arttıkça yağ sökücü fiyatları da düşecektir.
  • 30 litre pe bidon
  • 60 litre pe bidon
  • 210 litre pe bidon
  • 1000 litre IBC tanklarda satılmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :26.05.2017